Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet rák? 2 hónapja vettem...

Lehet rák? 2 hónapja vettem észre, hogy a hasam jobb oldala köldöktől felfelé nagyobb, mint a bal. Álló helyzetben valamit ki is tudok tapintani. Akkor a háziorvosom elküldött hasi uh-ra és vérvételre, mindent rendben találtak.

Figyelt kérdés
Engem azóta is nyugtalanít. Ugye nem daganat? 26 éves nő vagyok, vékony testalkattal. Az étvágyam, székletem rendben. Vashiányom van.

2022. júl. 6. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Sérv?
2022. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászati probléma?
2022. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Petefészekcisztát találtak, de az is eltűnt már. Semmit nem találtak szerencsére. Elég paragép vagyok. Simán lehet, hogy asszimetrikus a teste mindenkinek csak most tűnt fel nekem és eddig nem figyeltem azért zavar, de eszembe kutott, hogy mivan ha daganat csak uh-n nem látszik ugye. Mert álló hekyzetben valamit ki tudok tapintani.
2022. júl. 6. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

Kitapintható és már szemmel is látható csomót találtál a hasadban 2 hónapja, és itt a gyakorin várod az önjelölt orvosok távdiagnóziást, ahelyett, hogy minél sürgősebben szakorvoshoz mennél annak tudatában, hogy egy esetleges daganatos megbetegedésnél a kezelés megkezdésének ideje kritikus a túlélés szempontjából.


Egy 1-től 10-ig terjedő skálán mennyire tartod ezt idiótaságnak?

2022. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitapintható, akkor biztos az orvosok is észre vették volna.
2022. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es Ezt hol olvastad?

Kérdező, valószínűleg nem egyforma a hasizmod, ha vékony vagy, ez látszódhat.

2022. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Voltam orvosnál. Ahogy le is írtam. Hasi ultrahangon, vérvételen. Megnyomogatták a hasam bár álló helyzetben nem. Fekve nem érződik. Szerencsére minden eredményem tökéletes volt. Egész egyszerűen csak érdekel más is tapasztalt-e hasonlót. És igen szeretnék megnyugtatást is kapni, hogy minden rendben. Van egy egy éves gyermekem…. Valóban lehet, hogy a hasizommal történt ott valami. Ez eszembe sem jutott és már nyugodtabb vagyok. Mivel egyéb tünetem nincs mint írtam.
2022. júl. 6. 21:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát szülés után állhat furán a has. Föleg, ha császár volt. Vagy ha nagyon megnyúltak, széthúzódtak a szalagok.
2022. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Császármetszésem volt. 35 hetes volt a Kisfiam mikor született. Hasi fájdalom miatt mentem orvoshoz 2 hónapja mikor észre vettem ezt, hogy ott másképp áll a hasam. Előtte sosem figyeltem. Csak feltűnt. A hasi fájdalmat ciszta okozta, erre nem találtak magyarázatot és nem is foglalkoztak vele. A fájdalom okának a keresésére koncentráltak.
2022. júl. 6. 21:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor attól lehet. Széthúzzák az izmokat. Nem áll sokaknak tökéletesen vissza.

Ha tényleg ez a gond, van erre speciális torna.

2022. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!