Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epehólyag eltávolítás után...

Epehólyag eltávolítás után lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Nem a gyógyulási folyamatra gondolok,hanem utánna fél-1 év múlva.

Szilveszter,szülinap,1-1 egyetemi buli stb..

Fiatal vagyok, szeretnék úgy bulizni mint a többiek.

Lehetséges?

Köszönöm szépen


2022. júl. 7. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Inkább ne!
2022. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Én gyakorlatilag mindent ehetek-ihatok epehólyag-mütét után, semmi sincs megtiltva. Természetesen az nem fér bele, hpgy hullarészegre igyam magam, de ez elötte sem volt szokásom, egy, esetleg két pohár bor vagy egy üveg sör, több nem.

Bulizni meg lehet alkojhol nélkül is, vagy kevés alkohollal.

2022. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesómnak eltávolították. Van valami lista amit nem ajanlott ennie. Pl zöldborsó csak kis mennyiségben. De alkoholt ihat.
2022. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Második,azt szeretném kérdezni hogy ételek nem okoznak hasmenést nálad? Semmi gondod nincs semmivel?

2022. júl. 8. 00:53
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A patkányoknak nincs epehólyagja valamiért, mégis elég jól eléldegélnek. :)
2022. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A második vagyok, nem MO-on élek (nyugaton), itt is mütöttek, és itt egyáltalán nem divat se, a mütét utáni diéta - annyit mondanak, hogy figyeld, mi az, amitöl esetleg van probléma -, kezdettöl lehet mindent enni. A magyarázat, ha hetekig nem eszel semmi zsírosat, stb, akkor a szervezet teljesen leáll az epetermeléssel és utána tényleg nem fog tudni semmit megenni.

Itt meg megmarad az epetermelés, ezért nincs probléma az ételekkel (meg a mérsékelt alkoholfogyasztással sem), nekem egyedül a tejszínhab nem tesz jót, azt meg nem szeretem.

2022. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!