Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hullik a hajam, szerintem a...

Hullik a hajam, szerintem a sok stressztől ami ér egy ideje. Mit lehetne tenni? Nem tudom kiiktatni a stresszt sajnos. Meg sokat idegeskedek.

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Pedig muszáj lesz. Ami segíthet hogy szedsz vitamint ÉS sportolsz. Ez pörgeti az anyagcseréd és gyorsabban nőhet tőle.
2022. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vans$ válasza:
0%
Ne stresszel és elmúlt.
2022. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Azért a helyedben csináltatnák egy verképet hátha más is van a háttérben amit meg lehet oldani.
2022. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1es. Milyen vitaminra gondolsz? Szedek hajvitamint.
2022. júl. 8. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem ismerlek téged meg a táplálkozásodat életmódodat sem. Így nem gondolok semmire. Nem csak vitaminhiány lehet az ok. Millió más oka is lehet. Hajvitaminból meg van 45 féle. Vannak nagyon korszerűek meg van ami semmit nem ér. De az is csak 3 hónap után hat.

Vérszegenység, b vitamin hiány, cink vagy folsav hiány nagyon gyakran okoz hajhullást. Viszont vasat nem jö ötlet szedni random. Mert túladagolni is lehet. Pajzsmirigy probléma miatt is hullhat....stb.

2022. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!