Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasonló memóriaproblémákat...

Hasonló memóriaproblémákat tapasztalt valaki?

Figyelt kérdés

Szörnyen romlott a memóriám, beszélgetésekre nem emlékszem a közelmúltból, amire nem figyeltem 100%-osan. Arra visszaemlékezni, hogy mit csináltam tegnap vagy akár ma délelőtt, szintén nehéz, sokkal több erőfeszítésbe kerül, mint azelőtt. Nevekre, arcokra, helyekre, tárgyakra, ilyesmi dolgokra nem emlékszem kevésbé, mint régen.

Talán a figyelemzavarhoz lehet köze, mert mint említettem, amire a teljes figyelmem irányul, azt megjegyzem, de ha pl. vezetek és közben elgondolkodom valamin, azon kapom magam, hogy az út nagy részére nem is emlékszem, mintha csak ösztönből vezettem volna. De ez így van a legtöbb általános dologgal.

Voltam MRI-n egyéb okból még áprilisban, negatív lett. A háriorvosom szerint a post-covidhoz lehet köze, mást nem tud mondani. Február végén-március elején voltam másodjára covid fertőzött. A tünetek kb. a fertőzés után egy-két héttel kezdődtek. Talán ami a leginkább pontos leírása a bajomnak, az a brain fog. Tapasztalt valaki hasonlót? Jobban van azóta?



2022. júl. 11. 13:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!