Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a covid PRC teszt pozitív...

Csicsikusz kérdése:

Ha a covid PRC teszt pozitív lesz,másnap meg lehet ismételni, abban a reményben hátha negatív lesz?

Figyelt kérdés
Agusztus 2-án este 11kor repülök dubaiba,onnan meg a fülöpszigetekre ahol kötelező indulás előtt 48 órával a pcr teszt. A medicovernél csináltatnám a tesztet, csak nem tudom mit szolnának ha egy pozitiv teszt után másnap reggel megint csináltatni akarnék egyet
2022. júl. 15. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Csináltass két helyen tesztet és azt vidd ami negatív lesz. De ha mindkettő pozitív akkor baj van
2022. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%

Szerintem a kérdésed alapvető erkölcsi problémákat takar.

Ha te covidis vagy, fertőzől. Ettől MEGHALNAK/MEGHALHATNAK más emberek. Érted te azt, amit mondok?

Leszarjuk, hogy miképp nem tanultál az iskolában, a lényeg az, hogy ezegyszer emberedre találtál a külföldben.

Azt már nem is kritizálom, hogy épp csak annyi eszed van, hogy nyáridőben aranyárban mész a világ végére. De az erkölcseidért, a saját parasztságodért igenis felelsz.

Ha fertőzől, maradsz a valagadon.

2022. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van: a PCR még akkor is lehet pozitív, ha a gyorsteszt már negatív.
2022. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, mert ha ez pozitív, akkor nem csináltathatsz csak minimum 5 nap múlva újat. Azt nem tudom, hogy mennyire tudják vagy ellenörzik-e, hogy már volt egy, ami pozitív lett, akár egy másik mintavételi helyen, de kiderülhet és akkor gond van belőle. Ha meg az is pozitív lesz, akkor viszont megint baj lesz belőle,hiszen akkor azt megint jelenteni kell a hatóság felé.
2022. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MOST pozitív a teszted. Utazásig még van két hét.

Elhiszem, hogy izgulsz, de tesztelhetsz majd egy hét múlva, lehet akkorra túlleszel rajta.

2022. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért jó neked, ha a repülőben a melletted ülőket megfertőzöd? Vagy te olyan fontos vagy, csak te számítasz?
2022. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy most pozitív?
2022. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!