Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a fajta szédülés mitől lehet?

Ez a fajta szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Reggel felkeléskor felültem az ágyon, de nem tudtam kinyitni szemem, mert ha kinyitottam, akkor lassan gyorsan forgott minden.


Napközben hozzászoktam, szinte csak akkor szédültem, ha lehajoltam, de akkor nagyon.


Most lefeküdtem az ágyra, és fekve, becsukott szemmel szédülök. Ha felállok, felülök, akkor nem.


Alkoholt nem ittam.


Ez mitől lehet, alacsony, vagy inkább magas vérnyomás? Vagy vércukor?


Tegnap este ettem olajos halat, kifejezetten nem esett jól, talán mára

jött ki a gyomorrontás ebben a formában? Pedig enni - inni gond nélkül tudok.


2022. júl. 15. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
A forgó jellegű szédülés fül-orr-gégészeti problémára enged következtetni.
2022. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínű BPPVd van. Semmi köze sem a vérnyomásodhoz sem ahhoz mit ettél. Egy teljesen ártalmatlan betegség. A belső füledben leesett egy kirstály ez ott mozog és ez okozza fejmozgatasra a szédülést. Ketess rá a neten. Van egy mozdulatsor ami segít megszüntetni emply manőver a neve. Fent van youtouben hogy kell csinálni. Ha megcsináltad után 24 óráig próbáld ne mozgatni a fejed. De hajolgass meg ne nézz az ég felé sem. A kristály a helyen marad és nem lesz több szédülés. Ha nagyon romlana a helyzet szólj az orvosnak és ad gyógyszert ami gyorsitja a gyógyulast.
2022. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha kérdesed van még írj nyugodtan privat levelet nekem már többször volt ez. Nem kell megijedni. :)
2022. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! :)

Valószínűleg a leszakadt kristály lesz, mert lassan enyhül a dolog.

2022. júl. 16. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen sajna :) örülök ha segített amit írtam. Én nagyon megijedtem mikor először volt.
2022. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"24 óráig próbáld ne mozgatni a fejed."

Azt meg hogy?

2022. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akinek bppvje van az pontosan tudja. Nem neked szólt a válasz akinek gőze sincs miről van szó.
2022. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha nekem is van, csak nem tudsz róla? Egyébként nem tőled kérdeztem, hanem bárkitől, aki szívesen válaszol.
2022. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel én írtam ezt a választ így tőlem kérdezted. Nincs bppvd mert akkor értenéd miről beszélek.

Ennyire nem kéne unatkozni. ;)

2022. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát attól, hogy szédülök, még nem biztos, hogy el tudom képzelni, hogy 24 órán át hogy lehet mozdulatlanul tartani a fejet... Mindegy, nem muszáj segíteni. Nem csak nekem, hiszen bárki más is olvashatja, akinek olyan fura szédülése van, mint ami egyébként nekem is volt a múltkor...
2022. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!