Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen fülcseppet ajánlanátok...

Milyen fülcseppet ajánlanátok fülgyulladásra?

Figyelt kérdés

Szeretném itthon megpróbálni kezelni, mert orvoshoz nem tudok most eljutni egy darabig. Iszonyatosan fáj.


Én az Otipax nevűt néztem, mert fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású.


Ti melyik vény nélkül kaphatót ajánlanátok?



2022. júl. 16. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mitől fáj és hogyan? Volt valami taknyos betegséged esetleg és az után jelentkezett a probléma vagy csak időnként belenyilal élesen a fájdalom. Az elsővel orvoshoz kéne menni mert komolyabb a baj. Arra jó a meleg borogatás. Meleg só vagy infralámpa. A másik eshetőség a külső hallójarat gyulladás ami a nyilalló fájdalmat okozza. Arra kifejezetten rossz a meleg. Viszont arra tényleg erdemes fülcseppet használni. Viszont ezt inkább a patikustól kérdezd meg. Én is így tettem mikor ilyen bajom volt. Ők jobban értenek hozzá mint akik olvassák a problémát.
2022. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az itthoni ventillátor okozta ezt. Meg van belül kicsit dagadva, piros, viszket es iszonyatosan fáj.
2022. júl. 16. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ehhez orvos kéne. Páromnak volt ugyan ez ventilátortól. Neki írtak valami gyógyszert úgy emlékszem és ami biztos telinyomták a fülét valami kenőcsel és bedugaszolták gézzel meg vattával. Vissza is kellett mennie. Pár napig így kellett maradnia. Hétvégén van ügyelet legalábn hívd fel őket hátah adnak tanácsot mit csinálj. Hétfőn meg fogadnak ezzel soron kívül a fül orr gégészeten.
2022. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy néhány napja bokaszalag szakadásom lett, így 6 hétig sehova sem tudok menni.


Felhívom őket, ez jó ötlet, köszi!

2022. júl. 16. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor honnan lesz fülcsepped?
2022. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Párom kitud menni a gyógyszertárba érte.
2022. júl. 16. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a patikust is meg tudja kérdezni :)

Telefonotok nincs? Mert az ügyeletet vagy hétfőn a fül orr gégészetet meg lehet kerdezni elmondva a szituációt. Biztos segíteni fognak.

2022. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!