Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Autoimmun pzs.betegségre...

Autoimmun pzs.betegségre szedek gyógyszert, évente járok ellenőrzésre. Mivel tudom serkenteni, hogy a hiányos, ritkuló szemöldököm sűrűsödjön?

Figyelt kérdés

Szép vonalú volt, de nem sűrű, ahogy a hajam se. Az idősödéssel elkezdett ritkulni, föleg a bal oldalon a szemöldök vége.Kenek rá este vitaminos olajat, semmit nem használ.

Szerintem semmivel nem lehet visszanöveszteni, de mégis megkérdezem.

Fura módon a bal oldalam kezd őszülni, ráncosabb az arcbőr. Rég nem vagyok fiatal

Tudom, tetoválás, szemöldökceruza stb. De én azt szeretném ha a sajátom sűrűsödne.

Gondolom, ez lehetetlen



2022. júl. 17. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, szép szálas tetoválások vannak.
2022. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is autoimmun pajzsmirigy betegségem van. Sajnos nekem is hiányos, és ritkuló a szemöldököm. Nekem a jobb oldalon rosszabb. Szedek különféle vitaminokat, de sajnos nem javul. A betegség velejárója nálam az elvékonyodott haj is. Ha valaki tud esetleg tanáccsal szolgálni, és leírná, hogy neki mi vált be, azt én is szívesen venném.
2022. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amnyi, hogy ricinusolajjal kicsit bekenem, de semmi.

A hajam pedig nagyon vékonyszálú de ilyen volt mindig. Szál és nagyon puha. Szinte nem is haj.

De a lánytesonak is uez a baja és vastagszálú a haja. Dús volt a szemöldöke.

11 éve tudom a betegségem. Pl inkább fogyok, nem hízok egyáltalán. Aszalódok, mint a szárított gyümölcs 50 felett böven

2022. júl. 25. 15:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!