Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vérnyomásmérő szivzörejt...

A vérnyomásmérő szivzörejt jelez, mit csináljak?

Figyelt kérdés
csak szeptember 30 ra kaptam időpontot kardiológiára...
2022. júl. 17. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Házi amatőr vérnyomásmérő?

Nem hiteles, háziorvoshoz menj.

2022. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt kétségbeesni.
2022. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
De elmehetsz addig háziorvoshoz is, ott egy másik vérnyomásmérővel meg tudja nézni plusz hallgatózással az esetleges szívzörejt. Amúgy sosem láttam és szerintem nincs is olyan vérnyomásmérő, ami ezt ki tudja mutatni.
2022. júl. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívritmuszavart tudnak jelezni ezek az egyszerű vérnyomásmérők.


De ezt simán okozhatja a készülék hibája vagy hibás mérés (pl. ha mozgattad közben a kezedet).


Nekem egyszer egy vadiúj vérnyomásmérő jelzett. Eléggé beparáztam, végül kiderült, hogy gyári hibás a készülék, összevissza mér és mindenkinek aritmiát jelez.


De ha te úgy érzed, hogy komolyabb a baj és nem tudod megvárni a szeptembert, akkor magándoki...

2022. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: én is egyből erre csodálkoztam rá.... A kis házi vérnyomásmérők hogy a fenébe jeleznének szívzörejt...??? Nem értem....
2022. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szívzörejt sehogy. Van a Casio-nak egy hitelesített vérnyomásmérője, az talán fel tud esetleges szívritmuszavart ismerni, ami hihető is.
2022. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!