Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek lúdtalpa, bütyke van...

Akinek lúdtalpa, bütyke van tud papucsban menni?

Figyelt kérdés
Én régebben igen, de egyre rosszabb flip flopban az első lépés is fáj, váltottam Birkenstockra, de pár perc után sajog a talpamtól a derekamig.

2022. júl. 18. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bütyköm van, de én tudok, sőt kifejezetten jó benne.
2022. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudok, lúdtalpam is van, meg bütyköm is.. de nem okoz problémát most még.
2022. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő van, de egyik sem akadályoz a papucs hordásban.
2022. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó nektek, hány évesek vagytok? Nekem pár éve romlik, már komolyan meggondolom mennyit menjenek gyalog. A bütyköm most kezdődik, én is a lúdtalp miatt nem tudok rendesen járni. 45f
2022. júl. 18. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:

én 19 vagyok, a bütykeimet anyutól örököltem, de enyhébb ludtalpam is van.

szerintem a bütyök nem akadály, én egész nyáron flip-flopban járok, így fáj a legkevésbébb a lábam...néha érzem a talpamat mondjuk, ez lehet a ludtalp miatt van, és lehet h rosszabb annak, akinek sulyosabb...én ilyenkor leveszem a papucsot, kb 10-15 percig masszirozom ott, ahol a boltozatnak kéne lenni, és utána egész jó megint

2022. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!