Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid?Ha igen lehet köptetőt...

Covid?Ha igen lehet köptetőt szedni?

Figyelt kérdés

Hétfő este kezdődtek a tünetek, először torokkaparás, majd hajnalra láz, verejtékezés, hidegrázás, eközben izomfájdalom vagy nem is tudom mi, bevettem reggel 5kor cataflamot levitte 37.7re a lázat (sajnos nem tudom mennyi volt a gyógyszer előtt) de rá 3 órára felment megint hidegrázás verejtékezés.

Majd sikerült szereznem neocitránt és algoflexet, azóta jobb, láz nincsen, csak néha köhögök fel ilyen sárgás váladékot.

Szülők sajnos ma nagyon elkezdtek köhögni anyámnál már megy is a hidegrázás.

Szóval ez covid lehet? Az egyik haverom akivel pénteken találkoztam pozitív lett szombaton mikor nézte.

És ha covid akkor lehet köptetőt szedni ilyen köhögésre?


23/F



2022. júl. 20. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem Covidnak tűnik. Este NE vegyél be köptetőt, csak reggel-délben legfeljebb. A háziorvosodat hívd fel és ha tudsz, csinálj egy covid tesztet.
2022. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!