Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan 1.5 honapja köhögök...

Lassan 1.5 honapja köhögök éjjel eggyel talán nem ?! Előszőr kezdődött száraz köhögéssel majd utána 1.5 hétig a tüdőm szörcsögött orvos megvizsgált írt fel gyógyszereket és még most sem múlt el közbe a fejem fáj a köhögéstől.

Figyelt kérdés
Van mikor irritálja valami a lég utam és köhögnöm kell. Majd páromnak szint ez van mint nekem meg közbe anyámnak is ez lett szóval mindenki köhög. Én nagyon hipochonder vagyok és én már tüdő daganatra meg hasonlókra gondolok?! . Szerintetek lehet az? Vérvételen most voltam . Mellkasröntgenen tavaly . Nyaki ultrahangon 2 honapja voltam . Normális ennyi ideig köhögni? Van mikor alig jön rám a köhögés .
2022. júl. 24. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reflux? Kis köhögéssel kezdődik, utána életed végéig nyelheted vissza a slejmet!
2022. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem érezném hogy savam lenne. Meg ami az érdekes mindenkinek a családba köhögés van. Közbe szakad fel köhögés közbe
2022. júl. 24. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 évben semmi savasságot nem érezni, és az ember kizárólag tüdőbajra gyanakszik. Egy endoszkópos nyelőcsővizsgálatot mindenképp megér a dolog!
2022. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 24. 20:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!