Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges szklerózis multiple...

Lehetséges szklerózis multiplex-el kihez forduljak? Ismertek megbízható orvost ilyen téren?

Figyelt kérdés

Budapesten vagy környékén keresek olyan orvost aki ki tudja vizsgálni, hogy sclerosis multiplex-em van-e vagy sem. Lehet állami vagy magán is, lényeg hogy foglalkozzon a beteggel, jó szakember legyen.

Köszönöm a segítséget!



2022. júl. 25. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én más miatt, de több szakorvosnál jártam az OMIII-ben ( Amerikai úti idegsebészet) Remek szakemberek vannak ott, és az sem árt, hogy tb ellátás keretében lesz majd a további számos kivizsgálás.
2022. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uzsoki utcai neurológiai, stroke ambulancia. Oda járok, ha több infót szeretnél, írj pm-t ;)
2022. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az SMI többnyire kettős látással kezdődik, legalábbis akiket én ismertem, mindnek. De első körben menj el a körzetihez a panaszaiddal, ő majd továbbküld, ahova kell.
2022. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!