Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 2 éve kuszkodok az úgyneve...

Már 2 éve kuszkodok az úgynevezett tikkelessel. Regény meg úgy ahogy néha csináltam de mostanaban már rendszeresen minden percben szinte tikkelek hol rászorulók úgymond a seggcsontomra hol a károkra szorítok rá meg a gerincetfeszegetem?

Figyelt kérdés

Mit tegyek sokan azt mondják az ideg miatt de erre már raszoktam én csinálom és nem az ideg miatt csak úgy , köszönöm a segítségeket :)

16F



2022. júl. 25. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos mit mondott?

Ne blicceld el ezt, tessék orvoshoz menni!

2022. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 2 éve nagyon sokat tikkeltem. Akkoriban nagyon sok stressz ért és olyankor valamiért jól esett. Nekem a tikk olyan volt hogy kinyitottam a számat és ropogtattam az állkapcsomat miközben a szemem csukva volt. Néhányszor ki is akadt az állkapcsom ami nem volt a legkellemesebb érzés. Mikor úgymond már nem stresszeltem annyit, hirtelen abbahagytam.
2022. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőknek 1 és faluban élek anyámmal nem akarok elmenni azt hiszi a telefon miatt van pedig nem , és gáz lenne így elmenni az orvoshoz mit mondjak az orvosnak? Tudsz még segíteni?
2022. júl. 26. 16:39
 4/4 anonim válasza:
Valóban lehet attól is, ha túlzásba viszed és vagy túl közelről nézed, viszont ha nem nézed közelről vagy nem telefonozol sokat, akkor szerintem a stressz az oka.
2022. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!