Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy 22 évesen...

Normális, hogy 22 évesen rendszeresen fájnak az izületeim?

Figyelt kérdés
Már sírni tudnék annyira borzasztó. A derekam, illetve a térdem a legkritikusabb pontok. Sokáig szenvedtem túlsúlyban. 157cm 81-82 kiló voltam. Lehet emiatt van ennyire ki a testem?
2022. júl. 28. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ige, a túlsúlytól fájnak az ízületeid. Nálam is így volt, ha lefogsz nem vékonyra, csak mínusz 10-15 kilót, nem fog fájni.
2022. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
igen, ezer oka lehet
2022. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nálam a gluténos táplálkozás csinálta, mióta nem fogyasztok glutént, nincs fájdalom.
2022. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem például mióta nem fogyasztok húst, olyan 15 éve (halat, tojást, tejtermékeket igen), azóta nem fájnak az térdem, könyököm és apró ízületeim az ujjaimban. 60 éves vagyok.
2022. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy értettem, hogy azóta normális súlyom van. 52 kiló vagyok. De sokáig voltam túlsúlyos sajnos… Glutént nem eszem. Csak zöldséget, fehérhúst, gyümölcsöket. Semmi panír, kenyérfélék vagy tészta.
2022. júl. 28. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es, nem köszvényes voltál?
2022. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérdezném róla az orvosomat. És igen, a túlsúly is lehet ok, de ha már fogytál akkor nem biztos, hogy az a gond.
2022. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, nem tudom, nem voltam orvosnál. Könnyen lehet,mert pár hete, mikor a páromnak gyomorproblémája volt és egy tepsi sült csirkeszárny maradt amit sajnáltam kidobni, arra gondoltam, mivel nem vallási okokból és nem is orvosi tanácsra nem eszem húst, két nap alatt bevágtam azokat a szárnyakat, ráadásul ízlett is. Hát ne mondjam milyen reakciót váltott ki. Valószínűleg az is közrejátszott, hogy sok év óta nem ettem ilyesmit... de bedagadt a bokám, több mint egy hétig alig léptem annyira fájtak a csontok a lábamban, a bokám, a talpam, lábszárcsontom... Szóval, megbántam ....
2022. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!