Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy UH vizsgálaton...

Pajzsmirigy UH vizsgálaton voltam ezek milyen eredmények?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Még csak 1 hét múlva tudok a leleteimmel menni az orvoshoz.Kiegészítésnek a vérvizsgálat után elmentem egy UH-ra.Viszont hiába olvasgatok nem igazán tudom értelmezni pontosan.Igazából arra lennék kiváncsi hogy a lelet alapján nagyon súlyos vagy azért annyira nem az.Annyit mondott a Dr. hogy göböket vagy gócot vagy hogy is hívjákokat nem látott viszont látványosan nem jó ez az eredményem sem.A súlyosságára már nem tért ki mivel igazából ő csak az UH-t végezte.


DF951914-CFDA-48D8-B1D9-B407A43DE706


2022. júl. 28. 17:05
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsánat ez a link az 😂

2022. júl. 28. 17:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, autoimmun pajzsmirigy gyulladás állhat a háttérben. Nekem az van, és hasonló dolgok vannak a leletemen, csak nekem göb is van, és a méretek kicsit mások. De persze majd orvos tud biztosat mondani.
2022. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínű.Mivel a vérvételemnél a leleten immunrendszeri résznél láttam nagyobb gondot.
2022. júl. 28. 22:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!