Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik fájdalomcsillapító...

Melyik fájdalomcsillapító vált be fejfájásra?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat fáj a fejem, főleg most kb egy hete minden nap. Lehet hogy az időjárás miatt, mindenesetre jó lenne valami megoldás.🙏

2022. aug. 1. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Algoflex
Saridon
Panadol
Apranax
Advil
Aleve
Cataflam
Nurofen
Spedifen
Egyéb (írd meg kommentben:)
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ezeknél a gyógyszereknél mindenkinek más válik be, neked kell kitapasztalni, hogy nálad mi, egyéni érzékenység van. Első körben én paracetamollal/ibuprofennel próbálkoznék egyébként.
2022. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elegendő vízfogyasztás sokat segíthet.
2022. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: köszönöm, igen én is így tudom ezért sok vizet iszom.
2022. aug. 1. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha az okát nem kezeled, akkor kb. mind placebó. Elektrolitokat, sót is kell pótolni ilyen melegben. Nekem az Algopyrin, Aspirin is szoktak hatni, sokan esküsznek a Quarelinre.
2022. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Különböző típusú fejfájások vannak. Mindenesetre fejfájás esetén érdemes először vérnyomást mérni. Gyógyszer nélkül is mérsékelhető ill. elmulasztható szénsavas és citromsavas üdítő nagyobb mennyiségének fogyasztásával, koffeines itallal (kávé, tea). Fiatal korom óta az Algopyrin szinte mindig segített, amikor a Quarelin bejött, akkor néha az is hatásos volt. Viszont az aszpirin, kalmopyrin szintén jó lehet. Igaza van #1-nek, mindenki kísérletezze ki saját magánál a leghatékonyabbat.
2022. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!