Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől viszkethet az ánuszom?...

Mitől viszkethet az ánuszom? Már megőrülök. 😭

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyjából másfél hónapja néha elkezd viszketni a fenekem bejárata. De olyankor majd megőrülök. Voltam ezzel foglalkozó dokinál de semmit nem talált. Azt mondta tuti nem aranyér. Szedtem rá vermoxot de biztosan nem élősködő mert semmi nyoma. Kentem ftorocort krémmel de most már az sem hat. Van bárkinek bármi ötlete? A sírás kerülget... Sosem volt részem anális közösülésben és semmi ilyen táji behatásban. Szoktam néha fokhagymát és méregtelenítő teát is inni. Az összes ilyen témájú kérdést elolvastam már itt. Valaki tud segíteni? 😥

25N


2022. aug. 2. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg nincs kiszáradva? Kend be niveaval.
2022. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Galandférgesség jele lehet.
2022. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
A szartól. Nyàron lehet az iztadtsàgtól, ha nem attól, akkor tényleg kicsípi a szar.
2022. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Galamdférgesség? Ilyen hülyeséget hogy lehet írni? Mégis honnam szedte volna össze?

Szerintem csak meleg van. Nekem mindenem viszket. Mosakodj meg wcs után és esetlef használj arra a területre antibakteriális szappant.

2022. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Ki kellett volna törölni.
2022. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet kiséletezni is e mellett fenistil gellel, neogranorom kenőcs (a babáknak is azzal kenik) vagy tetrán kenőcs, esetleg flucinar. Az utóbbi az vényköteles. Ezek vagy hatnak vagy csípni fognak. De néha már az is jobb mint a viszketés. Ha valami ilyen van akkor ezt a repertoárt szoktam végig próbálni valamelyik rendszerint hat. Bár aseghlyukam még pont nem viszketett de azon kívül már mindenhol. :D
2022. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
2022. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
A nők lapjából is linkelj ide valamit az a biztos. :D
2022. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A vermox férgességre való. A gyógyszerész azt mondta biztos nem az a baj de kiadta és beszedtem. Semmi változás. Tisztálkodok rendesen. Neogranormont is használtam. Ideig óráig hatott csak. Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. aug. 2. 22:21
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Aranyér vagy féreg.
2022. aug. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!