Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Glioblastoma agydagantból...

Glioblastoma agydagantból van, aki meggyógyult, teljesen, végleg?

Figyelt kérdés
Apukámnál ezt a daganatot diagnosztizálták és egy évet mondtak neki, jó esetben 15, nagyon jó esetben 18 hónapot:( Anyukámmal ebbe nem tudunk beletörödni, mert még csak 48 éves:( És én is még csak 16 vagyok, nekünk még lenne mit együtt csinálni. Valaki valami pozitív esetről tud? Minden véleményt meghallgatok!

2022. aug. 4. 12:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A betegség egy epilepsziás rohammal kezdődött a munkahelyén, semmi előzménye nem volt. Derült égből a villámcsapás. A jobb homloklebenyében helyezkedett el a daganat. Megműtötték, kivették az egész látható daganatot. Most kemót és sugarat kap. Meg rengeteg egyéb gyógyszert, agynyomáscsökkentőt és antiepiletikumot.
2022. aug. 4. 12:12
 2/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
57%
Ez a legagresszívebb daganat, sajnos az a baj, hogy a túlélési esély az annyi kb., amit tudtok. Nem igazán lehet kezelni, gyógyszereket is igen nehéz eljuttatni, mert alig van vérellátása. Operációnál is sajnos lehetetlen minden érintett szövetet eltávolítani.
2022. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Neked van tapasztalatod ebben a szörnyű betegségben?
2022. aug. 4. 13:04
 4/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyik volt barátnőm apjának volt ilyen, de neki elég súlyos és gyorsan zajlott le sajnos. Ennyi a tapasztalatom meg amennyit mondtak neki orvosok, plusz amit olvastam erről.
2022. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért. Sajnos nála is nagyon súlyos, hatalmas daganat volt.
2022. aug. 4. 14:46
 6/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy fogadjátok ezt el és töltsetek minél több időt egymással, ne legyenek viták és ha mégis tévednek az orvosok, mégis javul a helyzet, akkor csak jobb lesz ennél.
2022. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ezt nagyon nehéz elfogadni. Nagyon apás vagyok kiskorom óta, nem tudom, hogyan fogom ezt túlélni, ha megtörténik a legrosszabb.
2022. aug. 4. 16:00
 8/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez borzalmas. Végignéztem anyám halálát, bár nem agydaganat volt, mai napig nem tudom felfogni, de elfogadtam, nem tud az ember mást csinálni,ezzel együtt kell élni,ez van. Tudtuk amúgy mi lesz a vége, de én az utolsó pillanatig reménykedtem ettől függetlenül. Amúgy nálunk úgy volt, hogy hazamentem munkából és kint volt nála a doki, aki közölte, hogy másfél hét van hátra.
2022. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Részvétem! Apukámat nagyon rosszul érinti ez:(
2022. aug. 4. 20:02
 10/19 A kérdező kommentje:
Ő sem szeretne meghalni, fiatal még!
2022. aug. 4. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!