Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami bajom ha mostanáb...

Lehet valami bajom ha mostanában egész napokat átalszok?

Figyelt kérdés

Ma pl.reggel 8kor voltam ébren uroljára és utána se kép se hang, s olyan este 9 után ébredtem. Valahogy nem volt kedvem felkelni, meg utálom a napfényt. Ma akartam volna menni boltba de nem volt energiám pedig csak egy közelibe akartam volna lesétálni. Általában éjszaka szoktam éber és jókedvű lenni, mert ilyenkor csend van, nem zavar senki, hűvösebb is van de ez évszaktól nem változó dolog. Olyan munkát is végzek amihez nem kell egész nap ébren lenni így éjszaka is ébren tudok lenni, mivel nem kora reggel kezdek de néha szeretnék visszaállni normális nappal éber, éjszaka alszik módra de volt idő amikor megpróbáltam de csak depressziós lettem tőle...nappal jobban unatkoztam mint éjszaka. Még ha éjszaka is szeretek ébren lenni, van azért hogy fent tudok lenni sokáig akár és max este fele alszok 2-3 órát hogy este legyek fennt de a mai még nekem is túl sok volt..meg egész nap nem ettem semmit kb...

27N vagyok.



2022. aug. 4. 22:40
 1/3 A kérdező kommentje:
ma pl.nem dolgogztam így lehet emiatt is éreztem kényszert ilyen sok alvásra..?
2022. aug. 4. 22:44
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Lehet akár vashiány, vagy vitamin hiány is. De hormonális oka is lehet. De ha csak egyszerűen nincs életcélod, rátehet egy lapáttal.
2022. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Szerintem depresszio. Ami segithet: ne maradj otthon! Menj ki strandra arnyekba! Ott is tudsz aludni. Volt, hogy szigetre mentem. Ott szundikaltam, s jobb kedvem lett! Nem szabad az indulast halogatni. Ha visszafekudtem, elment az egesznap. Vashianyom nekem is volt!
2022. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!