Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tisztelt gyakori kérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók! Az autista emberek ők nagyon hamar elfáradnak és kifáradnak akármitől,bármitől mindentől!?

Figyelt kérdés

nagyon hamar fáradt leszek akármit-bármit kell és kellett csinálni bölcsis és lakásovis korom óta.

kis pici gyerekként is meg az óvoda után is otthon aludtam.

de az általános és középiskolában is ez kitartott mind a mai napig felnőttkorúként is.



2022. aug. 5. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

NEM, nem lesznek hamar fáradtak!

A párom, a vejem, meg a unokám is autista, mindegyik örökmozgó, a gond inkább, hogy nem tudnak leállni, kikapcsolni.


A fáradtságodnak más oak van, lehet akár krónikus vashiány is meg még sok egyéb - a háziorvos és vérképvizsgálat javasolt.

2022. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Elmentél a klubba?
2022. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha egész nap a gyakorit nyomkodnám én is rohadt fáradt lennél az unalomtól.
2022. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaikat.mindenjot viszlát.
2022. aug. 5. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:

“NEM, nem lesznek hamar fáradtak!

A párom, a vejem, meg a unokám is autista, mindegyik örökmozgó, a gond inkább, hogy nem tudnak leállni, kikapcsolni.”


Hogy mered ezt így kijelenteni ? Attól hogy ismersz 3 autistát, még semmi jogod általánosítani. A nem autisták sem mind egyformák. Te nem ugyanazt éled meg mint ők, csupán velük élsz.



Egyébként meg DE ! Fáradhat le hamarabb egy autista. Ezt onnan tudom, hogy én magam is az vagyok és ismerek vagy ötven másikat is. Nagyon megterheli az idegrendszerünket a sok inger, amit fel kell dolgozni, nem beszélve a mimika és viselkedés értelmezésről. Egy autista agyának sokkal több feladata van. Ami egy nem autistának természetes vagy akár szórakozás, azt nekünk tanulni kell vagy akár rémálom, szorongást keltő is lehet. Persze hogy kimerülünk.

2022. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!