Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be van gyulladva a jobb...

Be van gyulladva a jobb fülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 napot voltam Balatonon, ahogy hazafele indultunk elkezdett nagyon fájni a fülem. Raktunk bele kövirózsa cseppet egyet egyet 2 napon keresztül, használtam sópárnát is, gyulladáscsillapítót is és egyik sem használt. Már nem hallok a jobb fülemen, fáj, az összes fogam fáj, a számat is alig bírom kinyitni konkrétan az egész jobboldala a fejemnek le van bénulva. Orvoshoz kéne fordulnom?

2022. aug. 8. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen orvoshoz, mielott szetdurran a dobhartyad.
2022. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal enyhébb tünetekkel már kellett volna menned, adott volna antibiotikumot és el se jutottál volna idáig.


De hogy ezek után ez még mindig kérdés, hogy orvoshoz kell e fordulni, azt nem is értem...

2022. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel a só és az otthon kezelés nem használt, így mindenképpen menj orvoshoz, minél előbb.
2022. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

"Már nem hallok a jobb fülemen, fáj, az összes fogam fáj, a számat is alig bírom kinyitni konkrétan az egész jobboldala a fejemnek le van bénulva. Orvoshoz kéne fordulnom?"


Ezek után ez kérdés??? Mire számítasz? Hogy csoda történik és elmúlik minden?

2022. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem játék, menj már el egy orvoshoz, nem is értem a kérdést miért kellett kiírni, inkább szenvedsz már mióta.
2022. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

"Hogy csoda történik és elmúlik minden?"


Fülgyulladások igen nagy része magától meggyógyul.

2022. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: De nem akkor, ha a fél fejed fáj.

Egy kis fülfájás nekem is elmúlt magától (sótól).

De a kérdezőnek nemcsak ennyi a baja.

2022. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Fel kell szúrni, mert a felgyülemlett gennytől fáj. Dokihoz mielőbb.
2022. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!