Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egészséges a szívem akkor...

Ha egészséges a szívem akkor miért lehet erős szívdobogásom?

Figyelt kérdés

Kardiológus azt mondta egészséges a szívem volt EKG, szív ultrahang, holter EKG, mellkas röntgen de mégse nyugodtam meg mert még mindig nem tudom, hogy mi bajom lehet. Ráadásul akinél voltam orvos nem igazán vett komolyan gondolom mert 21 éves vagyok. Nagyon fáradékonyság is vagyok néha 100 alá megy a vérnyomásom, gyakran fáj a fejem, a lábam. Az erős szívdobogás is előjön, nagyokat bedobban.

Milyen vizsgálatra érdemes még elmenni?



2022. aug. 20. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Az orvost ne bíráld felul. Sportolj es kevesebbet fókuszalj a kenyszeres önfigyelesre.
2022. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-esel ne törődj , engen is leszarnak a kardiológusok , írj privátot , tünetek stb -ről.
2022. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
2. Szerinted a gépek és módszerek is csalnak?
2022. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-azt egy,szóval nem mondtam , de én nem esek hasra egy nyugalmi ekg - tól és szív uh-tól , és a holter is csak 24 - 48 - 72 stb órát rögzít.

Sajnos ebben az országban szinte elérhetetlen az ún loop recorder -hurok rögzítő - ami általában 3 hónapig folyamatosan rögzít.

2022. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
76%
Azért, mert a mellékveséd viszont nem egészséges. Löki a kortizolt, ha kell, ha nem, ennek pedig erős szívdobogás a (kevésbé káros) következménye.
2022. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%
Vérvétel kellene.
2022. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!