Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzem úgy, hogy vérnyomá...

Miért érzem úgy, hogy vérnyomáscsökkentő gyógyszer ellenére zakatol a szívem?

Figyelt kérdés
Vérnyomásom 140/90 pulzus 86 coverex as 2x5 mg-al. Mit tudok tenni itthon a fogyáson kívül?
2022. aug. 20. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat: napi 30 perc intenzív testmozgás, só kerülése, fokhagyma, galagonyatea fogyasztás, kálium bevitel növelése pl banán, kóla, erős kávé/tea kerülése.
2022. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. aug. 20. 13:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Vajon szelektív béta blokkolóval lehet segíteni a helyzeten? Vagy a jelenlegi gyógyszerem modernebb, kiváltja azt?
2022. aug. 20. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Ne kuruzsold magadat! Azcorvos pontosan tudja mi kell neked.


Ez a betablokkoló mostanság vmi divatgyógyszer lett? Mindenki ezt akar szedni itt a pulzusos kerdesek alatt...

2022. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszi.


Nyilván senki sem szereti betegnek érezni magát, el akarom felejteni ezt a problémát, szeretném egészségesnek érezni magam. Nem gonodlom hogy stresszes az életem, de én tehetek róla, hogy így élem meg. A stresszhelyzet pedig adrenalint termel, aminek hatását sz. Béta blokkolóval lehet ellensúlyozni, ebből indultam ki.

Persze jó lenne mindezt gyógyszer nélkül.

2022. aug. 20. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
cover card
2022. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!