Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nincs trombózisom?

Ugye nincs trombózisom?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat ülök, szinte egész nap, és ma elmentem futni, meg intenzíven mozogtam kb fél órát, és fájogat a bal vádlim, meg hideg a lábfejem. Nekem mindig is hideg volt mindkét lábfejem. De más bajom nincs, nem dagadt, nem szineződött el, meg semmi. Ugye ez nem trombózis? Eléggé hipochonder vagyok, nagyon be tudok pánikolni minden kis bajra.

2022. aug. 23. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

trombozisnál jellemzően meleg és duzzadt az érintett végtag, az elmondottak alapján ez inkább sima megeröltetés mint mondtad sokat ülsz mostanában, a hirtelen jött sport miatt alakult ki

Ha ki akarod zárni biztosan akkor lehet egy vérvételt kérni d-dimer meghatározással, illetve UH-t de szerintem felesleges, holnapra-holnap utánra semmi bajod nem lesz (max az izomláz)

vegyél be egy kis magnéziumot meg igyál sok vizet :)

2022. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki sportol, főleg aki hosszú idő után az így jár. Ennek oka a magnézium hiány, amit halmozottan vesztünk sport közben. Ha mozogni akarsz akkor igyál valamilyen magnéziumos pezsgőtablettát, vagy kapszulát. A trombózisnak nem ezek a tünetei.
2022. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

a hipochondriádat kéne kezelni!

Nem a trombózist, ami neked NINCS.

2022. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél be egy placebót, attól jobb lesz.
2022. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!