Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Metothyrinnel kapcsolatos...

Metothyrinnel kapcsolatos tapasztalatotok? Megosztaná velem?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy túlműködésre ezt írt fel az orvos, de a mellékhatások nagyon ijesztőek. Nem merem bevenni.
2022. aug. 24. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Milyen ijesztő mellékhatásokra gondolsz? Elolvastad a használati utasítást, és azt hiszed, hgoy ezek MIND előjönnek nálad is???


Tisztában vagy azzal, hogy milyen kritériumok alapján kötelező beírni a mellékhatásokat egy tájékoztatóba????

2022. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele.
2022. aug. 24. 11:35
 3/21 anonim ***** válasza:
Nálad mik voltak a túlműködés tünetei?
2022. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

2: és akkor milyen mellékhatástól rettegsz???


Szerintem a túlműködés önmagában sokkal több panaszt okoz, mint egy lehetséges mellékhatás...


Ha orvos írta fel, miért kételkedsz benne?

2022. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Amikkel orvoshoz fordultam: folyamatos, változó erősségű torokfájás, orrfolyás, duzzadt nyaki nyirokcsomók, nyelési zavar pohárból ivásnál, hasmenés.

Ezek vittek orvoshoz, de nem mind velejárója. Januárban másodszor lettem covidos, és kb. február közepe-vége óta jelentkeznek ezek.

Csak nemrégiben mentem orvoshoz, és a lelet alapján mondta az orvos. TSH alsó értéke 0,3, nekem 0,026. T4 és T3 jó.

2022. aug. 24. 11:47
 6/21 anonim ***** válasza:
pm- UH nem volt? VAgy további kivizsgálás? Endokrinológiára nem mentél?
2022. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Minden gyógyszernek van mellékhatása, tudom. De még nem szedtem olyant, amelyik miatt kéthetes gyakorisággal kellene labor, és drasztikus fehérvérsejtszám esés, májkárosodás és hasonlók szerepelnének.
2022. aug. 24. 11:49
 8/21 A kérdező kommentje:

Mindenhova van beutalóm, de több hónap a várakozás.

A családorvosnál júliusban voltam, akkor küldött laborra, de egy hónapig csak helyettesítés volt. Endokrinológiára decemberi időpontot kaptam.

2022. aug. 24. 11:53
 9/21 anonim ***** válasza:

7: ne hari, de te egy vérbeli hipochonder vagy!


Semelyik túlműködésre való gyógyszer mellett nem kell KÉTHETENTE laborba menni.....

Ha 100.000 esetből 1 valakinél jelentkezett vmi mellékhatás, azt már fel kell tüntetniük. És honnan tudod, hogy annak az egynek nem volt más huszonhárom betegsége...?


Áhh, lapozzunk!

2022. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]


Innen szedtem.

„Tünetmentes esetben is indokolt kéthetenkénti fehérvérsejt szám ellenőrzés, különösen az első hetekben.”

2022. aug. 24. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!