Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pecsételő vérzésem van menstru...

Pecsételő vérzésem van menstruáció helyett.Voltam ultrahangon és vérvételen.Vérképem tökéletes,nem vagyok terhes.Az ultrahangos doki szerint is minden rendben van ott velem.Se terhesség,se ciszta,stb.. Azt mondta lehet korai menopauza.39 évesen?

Figyelt kérdés

Volt valakinek hasonló? Kiderült mi okozta?

Hétfőn kell visszamennem a nőgyógyászomhoz.



2022. aug. 26. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt már. Sőt, maradt is ki. Egy ilyentől miért kell megijedni? Simán lehet bármitől. Szerintem minden nővel előfordul, hogy egyszer-egyszer nem "normális" a menstruációja.


Vagy neked már hosszabb ideje van ez?

2022. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Korai menopeuzás jelen. Nem derült ki mi okozza, igazából senki se vizsgálta mert emmit se oldana meg mivel ez nem betegség hanem természetes folyamat, még akkor is ha korai. Az orvosok vállat vonnak és kész, te meg vakarhatod a kobakod hogy most mi is van mert nem tudod elfogadni hogy ilyen fiatalon történt.

Ha többször is előfordul akkor hormont érdemes nézni. Fsh, Lh tehát a 3.napi abból meg lehet állapítani. A 26 napon progeszteron is lehet. De ezt úgyis az orvos dönti el, én csak a tapasztalatomat írom le.

Nekem felborult teljesen. Először 2 hetente jött meg ezután egyre ritkábban és kevés.

De mondom 1 hónap miatt még nem kell aggódnod. Ha nem 1 alkalom akkor viszont érdemes kivizsgálni mert legalább tudsz róla.

2022. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!