Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a hasam ha a hátamon...

Miért fáj a hasam ha a hátamon fekszem?

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol fáj pontosan? Gerinc probléma, vagy esetleg valami sérv lehet a dologban. Beleid is fájhatnak, esetleg ha valami fertőzés vagy gyulladás van bennük. Csak háton fekve fáj? Kéne egy pontos hely, ahol érzed a fájdalmat legerősebben. Valami sérülés/bántalom nem ért?
2022. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bal és jobb oldalt fáj közép táj
2022. aug. 28. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Bal és jobb? Köszi. Nem stresszes az életed? Van esetleg valami lelki bajod, vagy nem terhelted meg magad?
2022. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég stresszes az életem. Most megy 11. osztályba és minden doga előtt szorongok és ezért most a nyári szünetben is. (Ez csak egy példa volt)
2022. aug. 28. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg is van a gond. Ne félj, ha bármi bajod lenne, már jelentkezett volna más tünet is.


Ez egy szimpla szorongásos tünet.


Tudom, mert nekem is volt már sokszor. És sose volt semmi komoly. Hiába csináltak mindenféle vizsgálatot.


Persze, azért a házi orvoshoz elmehetsz, és ha úgy gondolja egy szimpla akut uh.-ra beutalhat. De szerintem semmi komoly baj nincs.


Suli miatti szorongás, és stressz együttesen okozza neked ezeket a tüneteket.

2022. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!