Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres vizeletet nőknél mi...

Véres vizeletet nőknél mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Nem halvány, hanem erősen véres, vérdarabos a vizeletem, egyik napról a másikra jelentkezett, csíp is. 22 éves nő vagyok.

2022. aug. 31. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Húgyúti fertőzés
2022. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjél orvoshoz minél előbb!
2022. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet, akár komoly probléma is állhat mögötte. Holnap mindenképpen menj el orvoshoz!
2022. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés, ahogy az első válaszoló is írta. Orvos mindenképp,súlyos fertőzés, medence gyulladás is kialakulhat belőle ha kezeletlenül marad.
2022. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szüzesség elvesztése pl.
2022. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elorehaladott holyaghurut. Azert veres a vizelet mert a hugyholyagban mar annyira elszaporodtak a bakteriumok hogy marjak a holyag falat. Nem jatek! Menj be ügyeletre mert ha mar darabos veres nagyon keves kell hogy felszalljon es vesemedencegyulladas legyen belöle! Nekem odaig fajult egyszer, ellensegemnek sem kivanom.

Gyogyulast!

2022. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz! Ad rá Cifrant vagy más gyógyszert (antibiotikumot) és meggyógyulsz. Mielőbb menj!
2022. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!