Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lopediumot lehet szedni...

Lopediumot lehet szedni folyamatosan?

Figyelt kérdés

Ugye azt 2-t kell elvileg bevenni, és utána ha még tart a hasmenés, akkor mindig 1-et

De mi lesz akkor ha folymatosan szedem mondjuk 5 napig?



2022. szept. 3. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

a lopedium annyira brutál erősen hat, hogy gyakorlatilag a 2 szem után 2 napig wc-re se fogsz menni


Én 1-2 szer vettem be iylet, megbántam, belém kötött a fos szinte


Szerintem azt a hasfogót csak végszükségben szabad használni, és akkor is csak 1-2 napig.

Abban valami droggszerű hatóanyag van asszem ami lebénitja a bélmozgást,szerintem nem jó ilyet gyakran bezsedni

2022. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősöm. Gyerekorvos volt. Ő mondta mindig,hogyha megy a hasunk,sose vegyünk be hasfogót. Csak megköti azt,aminek mindenképpen ki kell jönnie minél hamarabb.


Csak gondolj bele! A tested szabadulni akar tőle, és te direkt magadban tartod. Nem túl egészséges...

2022. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!