Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha hétfőn kezdenék...

SMNNN kérdése:

Mit tegyek ha hétfőn kezdenék első éven egyetemen, de Covidos vagyok?

Figyelt kérdés
Pont gyakorlati órám lesz hétfőn, 3x hianyozhatok max. Van-e esetleg lehetőség igazolásra?

2022. szept. 3. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
3-ból egy alkalom még nem a világ vége. Direkt azért lehet 3 alkalmat hiányozni.
2022. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Orvosi igazolással lehet igazolni általában.
2022. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez mért kérdés? Felmerül, hogy bemész?
2022. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg elég sok órán a tárgyfelvételi időszakban még nincs katalógus.
2022. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Igazolásra akkor van szükség, ha már elhasználtad a hiányzási lehetőségeket, és azokon túl nem tudsz bemenni az órára.

Egyébként első héten még nem szokták komolyan venni a katalógust a gyakorlatokon sem, mivel még nincs vége a tárgyfelvételi időszaknak, így fel-leadogatják sokan az órákat.

2022. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem mennék be semmiféleképpen ilyen állapotban, természetesen. A kérdés igazábol az igazolás lehetősége felé irányult.
2022. szept. 3. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Orvostól kérsz igazolást, az nem számít "igazolatlan" elmaradásnak.
2022. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nincs ilyen, hogy igazolt vagy igazolatlan, 7-es, 3 hiányzás van. Senkit nem érdekel az oka. Azon felül egyénileg egyezkedhet a tanárral.
2022. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kb ugyanígy jártam,de mindkét tesztem negatív lett,így már influenzára tippelek:D bementem,mert kötelező órákból 1 alkalmat lehet hiányozni és már hétfőn 8-kor azzal kezdtünk... Nagyon jó volt,egy fél órás magyarázásért végig utazni a várost,meg korán kelni,betegen. De hát, ilyen az élet. Utána volt 3 előadásom,de inkább eljöttem haza,és du.elmentem a dokihoz, kaptam antibiotikumot,már jobban vagyok. Covidra más eljárás vonatkozott, ott lehetett szerintem többet hiányozni,ha volt róla papírod,mert valamiért fontosabbnak hiszik,mint egy ilyen "mezei influenza",pedig ugyanolyan fertőző. Bár már abban nem vagyok biztos,hogy a protokoll még érvényben van-e...
2022. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*influenzát
2022. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!