Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vért hányhatam fel?

Vért hányhatam fel?

Figyelt kérdés

Először is ma éreztem a torkomban gombócot, ami miatt egyfolytában nyeltem kb 20 másodpercenként. Már aludni se bírtam miatta. És a savam is sok volt, ez volt a másik fő ok ami miatt nyeltem. Ezért vettem be egy AcidWell-t olyan 2 felé(hajnal) éreztem, hogy nem túl jó utána. Néha-néha jött egy két hányinger, ki is mentem de mire kiértem elmúlt. Most lefeküdtem megint éreztem, hogy nem túl jó megint, mert hányingerem van. És hánytam is sajnos. De elég furcsa mert ilyen nyákos mintha alvadt vér lett volna. Itt egy kép a hányásról zsebkendőn: [link]


Nem merek elaludni, mert olyan rossz érzés feküdni és mintha valami akarna feljönni a torkomon, nekem meg nyelnem kell, amk miatt aludni biztos nem is tudnék.


2022. szept. 6. 03:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pantoprazolt étkezés előtt kerek 1 órával kell bevenni, úgy tud hatni. A betegtájékoztató sem ígér azonnali javulást, pár napig szedni kell az eredményért. Menj el a háziorvosodhoz ma, lehet, hogy erősebb gyógyszerre vagy további vizsgálatokra lesz szükséged.
2022. szept. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez a sav miatt is, de ha nem haragszol, akkor a képet nem nézem meg. Máskor ha ilyen van és aludni akarsz, akkor nem szabad vízszintben lenni, kicsit félülő helyzetre kell váltani.
2022. szept. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a háziorvosom írta fel ezt a gyógyszert, csak úgy bevettem. Háziorvos sajnos csak csütörtökön lesz legelőször. Se a sav se semmi nem lett még megvizsgáltatva, nem gondoltam volna, hogy 20 évesen lehetséges reflux vagy valami hasonló.


Nem haragszom szíved joga, hogy megnézed-e vagy sem. De igazából nem vészes, mert csak papírzsepin van egy csík rész. Azt észrevettem, hogy minél rosszabb ilyenkor, ha magasan van a fejem. De a folyamatos nyelés, meg az inszomniám sajnos nem engedett pihenni. 7 felé tudtam aludni egy órát.


Szerintetek vér lehet ez, vagy csak sima hányás csak nyákos.

2022. szept. 6. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet vér. Ha nem elérhető a háziorvosod, akkor a helyettesét keresd meg. Ha átmarja a gyomrodat vagy a nyelőcsövedet a sav, akkor abból már kórház lesz, ami garantáltan rosszabb. Menj orvoshoz, még ma.
2022. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!