Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjjeli evés befolyásolja az...

Éjjeli evés befolyásolja az éhomi cukrot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Terhességi cukros voltam, azóta rá szoktam mérni a cukromra.. Nyolc hónapos a baba még szopik.. Éjjel ettem pár szem szőlőt, reggel ébredés után mértem a cukrom 5,9, máskor 5 körül mértem..étkezesek után 1,5 órára jó szokott lenni, néha rámérek étkezés után 30 percre akkor van 7-8,4 körül ez a cukorcsúcs nekem, innen szépen lassan vissza megy.. Attól függ mit eszek.. Ezek jó értékek egy elvileg nem cukros embernek?

2022. szept. 6. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Össze-vissza méricskéled, ha valós eredményt szeretnél akkor 0 perce-60perc-120 perc. Egyébként az éjjeli kaja befolyásol, nem véletlen mondják, hogy este egyél utoljára, aztán csak víz.
2022. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, lehet emiatt ez az érték, plusz nagyon sokminden befolyásolhatja még.
2022. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!