Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek hasznalhatom a...

Szerintetek hasznalhatom a mozgássérült wct ha pelenkát kell cserélném? Ott jobban elférek.

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta vizelet inkontinenciam van, autista vagyok idegrendszeri alapú. Az utóbbi években elkezdtem a mozgássérült wct használni ha cserére vagy nagydologra került sor (nyilván ilyenkor leveszem) mivel több hely van ezekben a wckben. De múltkor az itteni bevásárló kozpontos takarítók elkezdtek kioktatni hogy én azt nem használhatóm mert az mozgasserulteknek és anyukáknak van fenntartva kisgyerekkel, nem tudtam megszólalni sem mert nehezen kommunikalok, és a végén bezárta az ajtót előttem kulcsra ! Ez jogos volt? Szerintetek máshol használhatom a mozgássérült és pelenkázó wct inkontinencia betét ( pelenka) cserére ? Vagy tényleg nem szabad ?

2022. szept. 9. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
tényleg nem szabad
2022. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem
2022. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A takarítónak valószínűleg csak nem volt kedve ott is felmosni, ezek a mosdók azért nincsenek olyan hűde gyakran használva. Nyugodtan menj be a mozgássérültbe. Én is be szoktam, ha a simában sokan vannak az meg üres.
2022. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen! Egy normal meretu WC-ben meg a tampont is nehez kicserelni! Kerekesszekkel kozlekedot engedd elore! A te allapotod is egyfajta fogyatekossag, csak nem lathato. A takaritonak nem a kioktatas a feladata. A parkolot nem hasznalhatod mert a pelenka nem akadalyozz a kozlekedesben.
2022. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esetleg AOSZ kártyád, ilyenkor mutasd fel, ha kommunikációs nehézségeid vannak, és nehezen szólalsz meg váratlan helyzetben. Esetleg írhatsz olyan kártyát is, amire ráírod röviden, hogy pelenkát használsz és autizmus spektrumzavarod van. Szerintem abszolút jogosan használod a mozgássérült wc-t, egy normál wc fülkében nem egyszerű pelenkát cserélni.
2022. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egyfajta betegség. Csak mivel nincs látható jele ezért küldtek el de ez nem volt helyes. Tudom miről beszélsz a fiam 7 éves autista és még pelenkás. Minden egyes alkalommal magyarázkodnom kell hogy miért akarok oda menni vele, mert külső szemmel rajta sem látszik semmi.
2022. szept. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Nyugotan mennyek be és ott cserélj pelust.
2022. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozol? Vagy mivel töltöd napjaidat.
2022. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!