Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés, utána csípőfájdalom,...

Hasmenés, utána csípőfájdalom, izomzsibbadás: mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.

Kb. egy hete a semmiből pár napig tartó hasmenés jelentkezett nálam, majd ennek javulása után a csípőm fájni kezdett, a fenék alatti, hátsó combizom mintha zsibbadna vagy meg lenne húzva, és a combcsontom is fájogat (nem kibírhatatlan, bár fájdalomcsillapítót szedek).

Nem voltam még orvosnál kivizsgáláson, de egy nővér ötlete az volt, hogy a hasmenés és utána az ízületi fájdalom is covid utáni tünet lehet. Sajnos csak találgatunk.

Volt valakinek hasonló? Mi lehet ez? Mit kellene tennem, hogyja a végtelenségig tartó kivizsgálást szeretném elkerülni?

Kérlek segítsetek.

(18/L)



#hasmenés #zsibbadás #csípőfájdalom #nyákos széklet #Combcsont fájdalom #Combtőfájdalom
2022. szept. 9. 20:20
 1/1 Zocika válasza:

Szia, kiderült, hogy mi volt az oka?

En is hasonló tünetekkel küzdök egy ideje. Jobb alhasi nyomas erzes csipő fajdalom, es heti 1 hasmenés. Nem találtam még összefüggést eddig.

2x voltam covidos.

2023. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!