Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sportfogadás leszokás tanács?

Sportfogadás leszokás tanács?

Figyelt kérdés
Nagy tétben játszom, (50-100.000res nagysagban, rengeteget bukok, fizetésem pár nap alatt elbukom, utana egesz honapban szüleimből élek, ezáltal nincs is félretett pénzem, valaki hasonló cipőbe? Tanács a leszokáshoz?

2022. szept. 11. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Utaltasd a fizetésedet a szüleidnek, aztán kérj tőlük zsebpénzt, szigorúan maximum párszor forintot adjanak egyszerre.

Ha nincs pénzed, nem tudsz fogadni.

2022. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Én éppen most akartam elkezdeni tippmixezni, de elvetted a kedvem.
2022. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
ne tipmixülj.
2022. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1*ü.

Éjfél előtt volt 4 szál cigim.

Elszívtam.

Azóta se.

2022. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a cipőben voltam,fizetés utàn 2-3 nappal maradt 10-20 ezer forintom. Nekem az vàlt be,hogy online az összes irodàból végleg kitiltattam magam,mert ott buktam a legtöbbet. Lottózóban meg 2-3 ezer forintban szoktam játszani,mert ott nem teszek fel nagy pénzt. Így csak max havi 10 ezret bukok,nem 3-400 ezret
2022. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Kerd mindjart a zrt szamlajara a fizudat :D
2022. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bferike ***** válasza:
Az 5-ös módszere tűnik a legjobbnak. De Limiteket is be lehet állítani az online irodák nál. Az sem rossz módszer. Nekem bet 365—ön napi 5ezer, heti tíz, havi 40ezres limit van beállítva. Így a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad.
2022. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj 7-es,hogy aki függő,az nem tud mértéket tartani. Vannak emberek,akik meghatoràzzák,hogy havi x összeget költenek szerencsejátékra,és tudják tartani magukat ahhoz. De egy függő,nem fogja tudni tartani magàt egy napi 5 ezres limithez,főleg ha nagytétben játszott. Akkor keres kiskapkut. Regisztrál másik irodába,vagy más nevén. Egy függőnek szerintem az a megoldás,ha teljesen leszokik a szernecsejátékról,és még kis tétben sem játszik,mert nagy az esély a visszaesésre
2022. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as teljesen igazad van, énse látom sajnos értelmét kistétben játszak, mert már egyszer függő voltam/vagyok nem ugyanazt az élményt adná a játék így igyekszem teljesen kizárni a játékot (sajnos sokszor visszaesek)
2022. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy voltam vele,hogy vagy játszok rendesen,vagy sehogy. Aztán próbálkoztam 2 ezres szelvényekkel,de ott meg 100-as oddsokkal,mert nagyot akartam nyerni. De ha egy hónapban feladok 20-30 ilyen szelvenyt,akkor màr az is 40-60 ezer mínusz. Aki azt àllítja hogy profitosan fogad,az hazudik. Max ha hatalmas szerencséje volt egyszer,és nyert több milliót pár ezerből,akkor pluszba lehet,de így is úgy is visszabukja hosszútàvon. Ha megelepetésre fogadsz,akkor biztos hogy jön a papírforma. Ha papírformára,akkor meg a meglepetés. Kiszámíthatatlan
2022. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!