Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Mitől szokott viszketni...

SOS! Mitől szokott viszketni az ánuszom? L

Figyelt kérdés

Kb két hete van ez,hogy viszket. Van amikor elmúlik de mikor kitörlöm megint viszketni kezd utána,vagy van mikor csak úgy magától akkor is ha lezuhanyoztam vagy ha csak ép pisiltem. Fájni úgy nem mondanám hogy fáj inkább jól esik ha meg vakarom vagy mikor megmosom zuhany rózsával. Néha kellemetlen mikor már nagyon megvakarom. Ha nagyon szethuzom akkor fáj Mi lehet ez még sose volt ilyen bajom. Valami felsértette? Vagy a szekletem volt túl kemény?

Bepanthen kenőcs mehet rá vagy valami baci ölő krém kellene?



2022. szept. 14. 23:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok hogy wc papír felsértette és nem tud begyogyulni mivel legtöbbször nehezen wczek és mindig jól ki szoktam törölni. Nagy bajom lehet ettől?

Egyszer kétszer láttam már hogy kicsit vérzett (a wc papíron) meg az elején.

2022. szept. 14. 23:28
 2/22 anonim ***** válasza:
Kezdodo aranyer. :D
2022. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy sokat fosol és túltörlöd. Áztatsd ki meleg vízben és kenj rá valamilyen természetes növényi olajat. :)
2022. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2.Tényleg aranyér lehet? Miből lehet azt tudni?
2022. szept. 14. 23:37
 5/22 A kérdező kommentje:

3. Nem fogok. Épp hogy sokszor van székrekedésem.

De igen mindig jól kitörlöm.

Milyen olajra gondolsz?

2022. szept. 14. 23:38
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Vagy végbélrepedés, vagy aranyér, vagy férges vagy.
2022. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Ott a baj, " legtöbbször nehezen wczek2" na ez az aranyér előszobája, ezért lehet a sok kellemetlen érzés, viszketés, fájdalom stb. Orvos miért nem látta a feneked? Amúgy kissé gusztustalan vagy, ahogy ecseteled a segglyuk vakarást... ne vedd sértésnek! Menj dokihoz, ne vakard a popód, és kerüld a hátsó bejárat izgatását mind önmagad, mind más által. Gyógyulást! Amúgy hány éves vagy? Mert kissé közönséges a fogalmazásod :D
2022. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Engem izgat, hogy ilyen "kozonseges" a lany. :D
2022. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
nekem is ez van sok ideje
2022. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

7. Bocsi de ezt nem tudtam volna szépen megfogalmazni. És csak gyorsan leírtam mindent, és hát ez az igazság igen gusztustalan de ha elmegyek egy orvoshoz ugyan ezeket a panaszokat mondanám el.

Azért írtam ennyire részletesen mindent hogy hátha így jobban rá lehet jönni mitol van ez. Orvoshoz meg nem megyek csak akkor ha nem jön helyre úgy se ha kezelem.

Koromhoz legyen annyi elég hogy fiatal vagyok. 😆

2022. szept. 14. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!