Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszafertőződhettem vagy...

Visszafertőződhettem vagy valami más?

Figyelt kérdés

Január környéken diagnosztizalták az egész baráti társasagunkat ruhatkával. Az orvos irt ki nekünk infectoscab krémet, mindenki le kezelte magát, lefertotlenitettunk mindent, de sajnos nem múlt. Gyoygszertarban kértünk Novascabin oldatot, amely elmulasztotta mindenkinek ez májusig húzódott. Nyáron elmúltak a tuneteim, de augusztus végén újra kezdodtek rajtam a tunetek( egeto-viszketo pöttyök a testem egész teruletén), a párom is el kapta velünk együtt annó, de most a tunetek csak rajtam jelentkeztek, pedig egyutt alszunk minden nap, de neki eddig semmi, csak rajtam jött elő. Nem értem, hogyan fertozodtem vissza és hogy miért nem szabadulok tole. Lehet hogy esetleg ez már valami más?

Idopontot csak Októberre kaptam, de már megorulok tole.



2022. szept. 16. 19:09
 1/1 anonim válasza:

Ha jól tudom akkut tünetnél kellene fogadniuk a bőrgyógyászaton. Tehát hívd fel őket és mond meg, hogy krva nagy gáz van, nem tudsz várni.

Először nekem is azt a szrgcit írták ki, azt a kikeverős szrt!

Ami krvara nem hatott semmit, megkellett vennünk a drágább vény nélkül kaphatót. Az elmulasztotta, de most újra vagy elkaptam, vagy nem tudom, de megint az vagyok.

Nem értem ezt az egészet, az orvosok, a krva semmit nem érő orvosok bzdmeg...

Szerintem ez biznisz, esküszöm biznisz nekik, szándékosan úgy készítik el a készítményt, hogy pár hónapig nyugi van, aztán pár hónap után megindulnak bennünk. Lehet hibernalják őket ezek a készítmények pár hónapra, aztán elmulik a hatása és újra megindulnak, te szépen elmesz az orvoshoz, az megint felirja ezt a gcit, megint nyugi van pár hónapig, aztán megint megindulnak...ezt mondom, pénz beszél, kell a bevétel, hát ezek nem 2-300 forintba kerülnek, az orvosok, hogy rhadjanak meg.

2022. szept. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!