Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi lehet napközben a...

Mennyi lehet napközben a vérnyomás?

Figyelt kérdés

Sokszor van hogy megmérem a vérnyomásomat, úgy hogy előtte nem varok 5 perc nyugalmat hanem a mindennapos teendoimet vegzem. Ilyenkor altalaban magasabbat mérek olyan 125-130/60-70-et.

Aztán 5 perc nyugalom után 120 de leginkább 115 körül van a szisztolés érték. Ez normálisnak számit?



2022. szept. 18. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem magas.

De miért méregeted naponta többször? Van valamilyen panaszod?

2022. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Regen ingadozo volt a 24 oras meres szerint, majd gyogyszert szedtem 1 evig. Aztan abbahagytam, mivel mindig jo volt, ujra 24 oras meresen voltam ahol meg tokeletes volt, emiatt neha neha megmerem.

Jokat merek de neha becsuszik egy ket 130 koruli ertek, aztan egy ket perccel kesobb ujra merek ilyenkor es akkor mar mindig 120 alatt van.

Ezert gondolkozok hogy akkor ez zat jelenti hogy ha teszek-veszek akkor folyamat magas es csak piheneskor van 120 alatt?

2022. szept. 18. 13:44
 3/5 A nagy Levin ***** válasza:
130/70 még simán belefér, sőt az is normális, a néha felugrik magasabbra (orvos mondta).
2022. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
E méregesd folyton mert hiipochonder leszel. Heti 1x elég ha az orvos masként nem kéri...
2022. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nincs miért izgulnom
2022. szept. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!