Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kényszerevő vagyok, és nem...

Kényszerevő vagyok, és nem szeretnék de nem bírom ki. Milyen étvágycsökkentőt ajánlanátok? Nem feltétlen gyógyszert

Figyelt kérdés

Az elmúlt másfél évben 8kg-ot híztam

Nem vagyok túlsúlyos csak megterhel lelkileg és testileg

19/L

158cm/54 kg



2022. szept. 22. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez a suly es meg 60kg is teljesen jo. Te nem kenyszerevo vagy, hanem betegesen probalsz alul maradni egy normal testsulynak es a szervezeted folyamatosan nelkuloz. Hagyj fel a buntudattal, rendes fonom es egeszseges. Kajat egyel, reggeli ebed vacsora es mellette vm konnyu torna.
2022. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem vagyok egy kicsit se túlsúlyos de sokat eszek és utána elnyom és lusta vagyok és fáj a hasam. Nem a súllyal van a probléma
2022. szept. 22. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

De konkrétan miket eszel?

Válts át zöldségre, gyümölcsre, ha rághatnékod van.

De inkább keress valami más "kényszercselekedetet", pl. sportolj, fuss, bicajozz...

2022. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Valoszinuleg szar kajakat eszel. Valts magasabb taperteku kajakra, pl. 1 Lekvaros vajas kiflit ettem 1,5 deci tejjel es tok eltelit. De ez normalis 100szazalekos vaj, 3,5 szazalekos zsirdus tej, magas gyumolcstartalmu premium lekvar volt. Jo a kifli csak sima, de igy is eleg volt.
2022. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meg kell erőltetned magad hogy ne egyél annyit.

Legjobb ha lefoglalod magad valamivel hogy ne gondolj a kajára.

Az előző is jót irt,magasabb tápértékű ételeket egyél.

Pl ne csokit meg édesset,hanem például zsirosabbat szén hidrát nélkül.

Azzal eltelsz

2022. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha levegőt ennék se lenne ilyen jó arányom. Bántson inkább a magasságod
2022. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mielott kapcsolatba kerultem 45 kg voltam, most 53 jelen pillanatban. A baratom megcsalt, igy nem tetszem neki. Csak marhat ès csirkét eszek és zöldség/ gyümölcs, mégis mióta boldog vagyok hízok. Mióta problémák vannak zugevő vagyok
2022. okt. 8. 19:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. okt. 8. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Cigi
2022. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!