Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ülő izom gyulladás?

Ülő izom gyulladás?

Figyelt kérdés
Már több mint két éve fáj a hàtsó fertájékomban valami. Irodai munkát végzek de heti szinten 4-5 járok edzeni. Először azt hittem hogy aranyér de ez teljesen más. Voltam proktológusnál a héten és ő azt mondta hogy a prosztatàm van megnagyobbodva, de szerintem tévedett. Utánanéztem hogy a prosztata a végbél "alatt" helyezkedik el. Nekem meg a végbél "felső" részén tapintható egy henger alakú inkább izomnak mondanám. És az szokott fájni majd minden nap. Ha ülök akkor gyakoribb. Valakinek volt hasonló problémaja vagy tudja esetleg mi lehet az? Valami ülő izom gyulladás?

2022. szept. 22. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Az orvos az a felkent személy, aki tudja, hogy mi ez. Náluk elég kemény anatómia vizsga van, ide meg egy általános iskolás is könnyedén regisztrál...
2022. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja mert az orvosok nem szoktak tévedni?! Hány ember hal meg a hozzá nem értésük/ félre diagnosztizàlàsuk miatt?!
2022. szept. 22. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
A beteg a betegségébe hal bele. A prosztatádra meg nyugodtan kérhetsz másodvéleményt egy olyan orvostól, akiben megbízol. Ha ezt az oldalt hitelesebbnek tartod, akkor a fejedben is baj van.
2022. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaja a betegségbe igen... főleg ha gyógyítható csak teljesen más kezelést kap az illető és abba hal bele...

Amúgy meg ha csak kàrogni és kötekedni jöttél akkor gyorsan el is húzhatod a beled.

2022. szept. 22. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A belem jó helyen van, köszönöm. Aggódtam érted, mert kételkedsz az egyetlen kompetens személy megállapításában a bajodat illetően. Ha amiatt leszel félrekezelve/nem kezelve, mert nem hiszel az orvosnak, akkor ki lesz a hibás?
2022. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem diagnózist jöttem ide felállítani hanem csupán érdeklődni más emberektől hogy, tapasztaltak-e hasonlót. De te kb. csak degradàlodni jöttél amire nem vagyok kíváncsi.
2022. szept. 22. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sokat idegeskedsz, ez árt a szívednek!
2022. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem van ilyen fájdalmam, de 2 urulógus véleménye és antibiotikum után rájöttem hogy már nincs begyulladva a prosztatám. (egy máshol lévő nagy seb miatt keletkezett)

Egyszerűen gyakran van megfelülve a pc izmom és úgy kell koncentrálnom hogy el legyen lazulva.

Ülésnél veszem észre én is inkább mert én is irodai munkát végzek régóta. (28)

2022. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát amiről beszélek, akkor az nem prosztata megnagyobbodás hanem ténylegesen valami izomfájdalom?
2022. szept. 23. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak egy másik orvos szakvélménye zárhatja ki.

Olyan helyre menj ami magánrendelő(csak mert jobb gépek vannak) és nézessetek ultrahangot is.

2022. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!