Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két hete újra elkezdtem futni...

Két hete újra elkezdtem futni sok kihagyás után. Pár napja nagyon fáj a bal oldalam vese tájèkon. Ma már szinte tűrhetetlen. Alig bírok mozdulni. Ez vajon izomfájdalom, ami a megerőltetèssel van összefüggésben , vagy valami más ? Nagyon pánikolok ?

Figyelt kérdés
Régen is sokat futottam, sosem volt ilyen. Majd leszakad a derekam.

2022. szept. 25. 04:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a vakbélgyulladásod van és semmi köze a futáshoz, véletlen egybeesés csupán. Fordulj orvoshoz, ne várd meg míg perforál! Ha a vesemedencéd gyulladt be, akkor is segítség kell.
2022. szept. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Sérv, ügyes voltál 🤦🏻‍♀️
2022. szept. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Holnap megyek dokihoz, mert alig bírok ülni és mozgásra is fokozódik a fájdalom.

Kettes, ne légy már ennyire okostojás, frusztrált és rosszindulatú. Mi az, hogy ügyes voltál?

2022. szept. 25. 17:49
 4/15 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, hogy mi volt, érdekelne.

Jobbulást! #1-es, aki naponta fut

2022. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképp, köszönöm szépen. Megkérdezhetem, Neked esetleg volt - e ilyen panaszod ? Nem tudom, hogy a megerőltetés hatására történik - ez, mindenesetre nagyon fáj sajna.
2022. szept. 25. 21:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem, azért írtam, hogy lehet, hogy semmi köze a futáshoz. A sérv dudorral jár és azt más típusú megerőltetéshez kapcsolják (emelés).

Simán lehet valami olyasmi, amiről sose hallottunk, mégis van és nem komoly dolog. Ne gondolj rossz dologra. Mennyi idős vagy?

2022. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok.

Most vettem be egy Flectort, semmit nem szűnt. Úgy mozgok, akár egy robot. Nagyon megbántam, hogy leálltam a futással anno, most elég nehéz újrakezdeni. Akkor sokkal jobb volt minden.

Már azért várom, hogy eljussak dokihoz. :/ Igyekszem addig megnyugodni, nem akarok rossz dolgokra gondolni. Nagyon köszönöm :)

2022. szept. 25. 23:30
 8/15 anonim ***** válasza:

Na látod, én meg dupla annyi.

És mindig is futottam és mindig is fogok ;)

Fene tudja mi ez, majd az orvos kideríti, de még nagyon sok kilométer van előtted. Annyi minden volt már velem is, ne tudd meg pont ez nem. Volt más.

Ne aggódj és írj majd.

2022. szept. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Írsz, hogy mi van?
2022. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia ! Itt vagyok :)

A doktornő azt mondta, hogy Dolobene kenőcsöt használjak rá és menjek el reumatológiára. Közben hasi fájdalmak is jelentkeztek, ezt is mondtam már így neki. Igy el kell mennem nőgyógyászatra is. Talán meg is fáztam, vagy már nem tudom. Érzem, le vagyok gyengülve. Leginkább lelki zavarok végett és olyan jó lenne, ha rendeződne minden. Nőgyógyászatra pénteken tudok menni egy ismerős által.

2022. szept. 26. 19:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!