Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki átesett mostanában a...

Valaki átesett mostanában a hányós-hasmenős víruson? Meddig tart a rossz közérzet, gyengeség, étvágytalanság?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindketten átestünk rajta, én kórházba is kerültem kiszáradás miatt. Már “jól” vagyunk, úgy értem, hogy nem megy a hasunk, nem hányunk. Maga a durva szakasz két napot tartott mindkettőnknél, azóta csak étvágytalanok vagyunk, gyengék, fáj a gyomrunk. Ez lassan egy hete tart. Meddig lehet még erre számítani? Elég rossz, állandóan aludnék, nem tudok enni, mindentől hányhatnékom van.
2022. szept. 26. 14:55
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Nálam 5 nap volt a rosszullét, a 7. napon kezdtem el normálisabb enni, egésznap feküdtem, nem volt erőm sok ideig állni, ülni.
2022. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a gyomor/bélrendszer megsérül annak idő kell.Kalici volt?
2022. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, az, calici.

Gyerekekkel dolgozok, szinte 100%, hogy tőlük kaptam el, mert sok a fertőzött a közelemben.

2022. szept. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!