Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Máshol is sokan megfáztak az...

Máshol is sokan megfáztak az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Suliban, munkahelyen, családban?

2022. szept. 27. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kollégáim is betegek voltak, 2 unokatesóm is, engem valami csoda folytán még nem ért el.
2022. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
100%
Én is náthás vagyok már vasárnap óta. Biztosan előbb kaptam el, mint vasárnap, csak akkor jött ki rajtam. Most olyan náthás vagyok, hogy ha tüsszentek egy nagyot akkor az orromból kilövel a takony (bocsi a kifejezésért), de szerencsére nem mindig, és egy kicsit könnyezik a szemem. Fogalmam nincs hol szedtem össze ezt a nyavaját. Lehet, hogy a buszon, a megállóban, az iskolában, vagy csak túl vékonyan öltözködtem, bármi lehetséges. Szerintem ez a szeptember egy megfázós hónap, emlékszem hogy múlt évben is náthás voltam, csak akkor szeptember elején. Magamat ismerve, szerintem jövő hét elején fog elmúlni, de remélem azért előbb, mert már nagyon zavar, hogy fáj az orrom a sok orrfújástól.
2022. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
2-es vagyok. Azóta már be is rekedtem. Szerencsére mintha már nem folyna annyira az orrom. Jól megfáztam.
2022. szept. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is megfáztunk a munkahelyen. Nagyon hideg van nálunk bent, ülni órákig, kész ember kínzás. Tavaly ilyenkor, a jó melegben is fűtöttek mint az állat, most ugye már más. Fogalmam sincs, mi lesz itt télen, amikor már most tüsszög mindenki.
2022. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!