Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a folyamata a magas vérnyom...

Mi a folyamata a magas vérnyomás kivizsgálásának?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még fiatal vagyok, úgyhogy nem nagyon van tapasztalatom e téren.

A barátomnak gyakran kipirosodik és ég az arca, valamint a feje is fáj, ilyenkor rosszul érzi magát. Ha nem is minden nap, de legalább kétnaponta előfordul ez nála. Magas vérnyomásra gyanakszunk, egyszer mértük neki eddig, akkor is már mikor kezdett jobban lenni es magas is volt. Lehet tényleg az a probléma? Hogyan lehet ezt kivizsgáltatni? Beszélni a háziorvossal és Ő ad beutalót valahova? Fogalmam sincs,hogy mi ennek a menete. Előre is köszönöm a segítséget.



2022. okt. 4. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a háziorvos ad beutalót a kardiológiára.
2022. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez van hiába károgtam az új dokinőnek hogy voltam már ezeken és negatív. Kap beutalót laborba vizelet és vérvételre, hasi ultrahangra, kardiológiára ahol szív ultrahang és EKG-t csinálnak és szemészetre retinavizsgálatra.
2022. okt. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!