Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem hat a gyógyszer?...

Miért nem hat a gyógyszer? (Bisoprolol)

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja szedem 2,5 mg Bisoprololt magas pulzusra erős szívdobogásra de pár hete visszatértek a panaszaim pedig addig hatott a gyógyszer csak néhány bedobbanás volt. Most szúrás is érzek a szívemnél pulzus 93 a gyógyszerrel eddig max 80-ig ment fel. Mitől lehet, hogy nem hat a gyógyszer már nagyon ideges vagyok 😥

2022. okt. 5. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik kell helyette, vagy más dózisban kell szedned. Menj vissza a kardiológiára.
2022. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak kardiológián voltál? Nem lehet, hogy pszichés probléma is van? Stressz, szorongás... egyéb...???
2022. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet, mert nagyon stresszes, feszült vagyok alapból. Voltam mellkasröntgenen, pajzsmirigy ultrahangon, vérvételen nem mutattak ki semmit csak a kardiológián enyhe mitrális prolapsust de azt mondta az orvos sok embernek van nem kell foglalkozni vele. Dehát ilyen erős szívdobogás nem normális stressz szerintem nem okoz ilyet...
2022. okt. 5. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem okozhat! Ennél jóval komolyabb tüneteket is okozhatnak pszichés problémák! Nem szabad alulbecsülni.
2022. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hová jársz dokihoz?

Én Debrecenbe a klinikára.


Nekem nem zar rendesen a aorta

2022. okt. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 manly ***** válasza:
Lehet, h növelni kell az adagot de ezt szakorvos mondja meg.
2022. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!