Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez meddig fog tartani ?

Ez meddig fog tartani ?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el köhögni durván, és most gyógyszert szedek. Lázam nincs, csak nagyon náthás is vagyok. A doki azt mondta szerinte 4 nap alatt ki megy belőle.

Viszont ma reggel óta olyan hasmenésem van, mintha minden vécézés után bomba robbant volna. Gyűlölöm a hasmenést, viszont nem tudom, hogy ezt most egy vírus okozza amitől ilyen szarul érzem magam ? Biztos nem ettem olyat amitől ez lenne. Ha pedig a vírustól van akkor ez is annyi ideig fog tartani ameddig köhögök, vagy esetleg csak ez az 1 nap ?


Köszi a válaszokat !



2022. okt. 5. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vírus lesz,de nem ugyanaz. Egyébként,a gyógyszer is okozhat ilyen mellékhatást.
2022. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nrkem volt egy hasmenős vírusom a közelmultban. 3 keserves nap. Teljesen csak 5 napulva.
2022. okt. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!