Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SM betegek van ilyen tünetetek...

SM betegek van ilyen tünetetek? Júniusban kettős látással kezdődött.Semmi más tünetem nem volt.

Figyelt kérdés

Kaptam szteroidot júniusba.A kettős látás megszűnt,de még mindig van valami gond a szememmel.Olyan érzés mintha a gyors mozgásos látásnál pl.utcán,boltban,buszon elfárad az idegrendszer nagyon hamar.Olyankor rosszabbul látok, szédülök,elmegy az erőm.

A másik,pedig, hogy a lábaimba az izmaim folyamatosan nagyon fájnak,kifáradnak.Szteroid után nem jobban kéne, hogy legyek?


2022. okt. 8. 16:18
 1/2 Greg35 ***** válasza:
Van akiknek lassan, nehezen jön helyre vagy egyátalán nem a látása. Nekem csak romlott a látásom. Ha szédülsz pihenj le. Velem sokszor előfordul. Nem tudom gyógyszerre ráállítottak e már. Valamennyit javíthat. Nekem sok tünetem eltűnt utána. Nem feltétlen lesz javulás az izmaidban szteroid után. Nekem a jóga meg az SMR henger segített az izomfájdalmon és a mozgásbeszűkülésen. A szteroid nem csodaszer és csak egy ideig hat, a mellékveséknek nem tesz jót. Facebookon van pár SM csoport, ha gondolod csatlakozz :)
2022. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kiderült meg vannak vastagodva az alsó szemizmok.Allitolag nem az SM miatt van.

Két hónapja szedek SM gyógyszert.

2022. okt. 16. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!