Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális fülgyulladásnál az...

Normális fülgyulladásnál az erős fülzúgás? El fog múlni?

Figyelt kérdés

Csúnya megfázásból jött, már szedek antibiotikumot és időben elkezdtem kezelni, úgyhogy nem fáj szerencsére. Viszont az egyik fülem rettenetesen zúg, mint amikor teljesen eldugul fülzsírtól vagy bármitől.

Ez el fog múlni? Netán ki tudom mosatni orvossal a fülem ha már nem lesz begyulladva (vagy még hamarabb)?

Megőrülök tőle, szinte már szédítő.

Egy ismerősömnek hasonlóan zúgott a füle és neki nem múlt el bárhova ment, de csak félszóval mondta és nem tudom, neki is fülgyulladás volt-e vagy pl valami munkahelyi dolog (gyárban dolgozik).


2022. okt. 8. 20:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Volt már problémám füldugulással fülzsír miatt, ezért szoktam használni Vaxol olivaolaj fülsprayt. Ezt vajon használhatom most is? Segíthet a duguláson?
2022. okt. 8. 20:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt jobb ha orvosra bízod .Nekem azt mondta,kerüljem a házi praktikákat.

Csak a dolgukat nehezitem .

2022. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!