Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A májat melyik kárositja...

A májat melyik kárositja jobban,az alkhol,vagy pl. a rendszeresen szedett altato,nyugtato?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 03:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos által felírt gyógyszereket kisebb baj szedni, mint nem szedni. Az alkoholt nem írja fel orvos, tehát az mindenképpen felesleges kockázat a májnak.
2022. okt. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Passz. Mind kettő. Van aki 40 éve alkesz. Van aki 40 éve gyógyszert szed. Kutya bajuk. Viszont mind a kettő ellentlkezőjére is van példa. 5 év alkoholizmus után trapa az illető. 5 év gyógyszer szedés után kész a máj...
2022. okt. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Tarts néha mára tövis mag tea kúrát 2 hétig.

Pl én drogozok, iszok, gyógyszerezek, és nemrég vizsgálták a májam (még nincs májnagyobbodásom se) pedig kicsit több mint 15 éve függő vagyok.

2022. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő, amúgy meg a májat ért káros hatások összeadódnak, szóval, amivel nem muszáj, nem érdemes terhelni.
2022. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem iszok,nem drogozom,sot gyogyszert is alig szedek.Viszont zsirmajam van az uh szerint,es a triglicerid szintem is magasabb kicsit.


Ismertem olyat,aki ivott,es sok Frontint stb szedett,megis 84 evig elt.

Viszont sok ember ital nelkul is beteg,hasnyamirigy rakot kap ,meghal.

2022. okt. 10. 08:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!